Gradsko društvo Crvenog križa Samobor

+385(1) 3361 681
Radno vrijeme: Ponedjeljak – Petak 7.30 – 15.30
Djeluje na području Samobora,
Svete Nedelje i Stupnika
Posljednjeg listopadskog tjedna, u našem društvenom centru, završena je posljednja od osam radionica projekta “Poticanje razvoja kognitivnih sposobnosti starijih osoba uz pomoć terapije putem umjetnosti – fraktalno crtanje”. Projekt je vodila prof. Martina Kosec, a članovi našeg Kluba umirovljenika, kao partneri u projektu, aktivno su se odazvali na sve radionice kako bi se upoznali s aktivnostima i prednostima fraktalnog crteža.
Projekt je bio usmjeren na poboljšanje kognitivnih sposobnosti, socijalnu uključenost i motivaciju starijih osoba te podizanje svijesti starijih osoba o važnosti prevencije u području demencije.


Ove internet stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).