Gradsko društvo Crvenog križa Samobor

+385(1) 3361 681
Radno vrijeme: Ponedjeljak – Petak 7.30 – 15.30
Djeluje na području Samobora,
Svete Nedelje i Stupnika

Dvije najbolje ekipe s Gradskog natjecanja mladih Hrvatskog crvenog križa, održanog u Osnovnoj školi Vladimira Deščaka u Svetoj Nedelji u kategoriji pomlatka, iz Osnovne škole Bogumila Tonija s mentoricom Dianom Vlahović te iz Ekonomske, trgovačke i ugostiteljske škole s mentoricom Nives Herceg, predstavljat će sutra naš grad, naše Društvo i svoje škole na Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog crvenog križa Zagrebačke i Sisačko-moslavačke županije, koje će se održati u Sisku.

Intezivne pripreme za to trajale su cijeli tjedan.Ove internet stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).